admin

11 kwietnia 2021

Brak komentarzy

Po inwentaryzacjach

Inwentaryzacje

W trakcie inwentaryzacji przejechaliśmy już ponad 200km. Zaglądaliśmy pod ten krzak i tamten. Rozważaliśmy różne alternatywy, szukaliśmy ciekawostek, tras alternatywnych. Jest tego trochę i wygląda na to że po naszej pracy będzie czytelniej, co jak mamy nadzieje spowoduje że zajrzycie tu i tam . Może pieszo, może rowerem.

Piękna ta nasza okolica. Oglądać ją kiedy budzi się do życia to coś wspaniałego.

Ekipa

Cieszymy się że ekipa się rozrosła i dołączyli do nas kolejni zainteresowani turyści. Omówiliśmy sposób jak będziemy współpracować, kto i kiedy co można będzie zobaczyć, przejechać, uzgodnić, wymalować.

Jeśli chcecie się przyłączyć cały czas zapraszamy

Szczegóły macie tu https://szlaknastrafil.pl

Pytania

W każdej takiej akcji jest wile niewiadomych. Niektórzy z Was piszą że chcieliby, ale nie mają teraz czasu, może później. Wiadomo dziś trudno planować przyszłość, takie mamy czasy. Jedno jest pewne – my jesteśmy elastyczni i ucieszymy się z każdej pomocy. W końcu robimy to nie dla siebie tylko dla NAS… o tym warto pamietać. Cały projekt to szansa na to żeby wasze dzieci, znajomi, rodzina zrobili coś z wami. To pretekst do bycia razem, do wspólnych wspomnień, do dobrej zabawy. To przecież bezcenne!

Dlatego: Dawaj deklarację!

Jak to zgrabnie określił jeden z kolegów 🙂

Dołączcie do nas!

Prezes

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *