admin

30 kwietnia 2021

Brak komentarzy

Paczka dotarła – przedszlaki

Na tę paczkę czekaliśmy. Chwilkę to trwało, ale wreszcie dotarła. Co to znaczy? Mamy już wszystko co potrzebne żeby zacząć pracę. To niewiarygodne, ale przejechaliśmy już 119 km inwentaryzując szlaki na terenie Gminy Złotów. Jeździliśmy tam i tu, szukając śladów starych oznaczeń, zastanawiając się nad nowymi wariantami dróg. Całość tej pracy pokazało ile jest do zrobienia.

Tego akurat się spodziewaliśmy.

farby i szblony

Technika znaczenia niby jest oczywista, ale kilka prób już popełniliśmy i jedno jest pewne, spodnie, bluzy i ręce będą nosiły ślady farby. Będziemy je gościć z dumą 🙂 Czy kolory będą jaskrawe? Czy możecie nam w tym pomóc?

Tak. Planujemy przygotować oznaczenia tak żeby każdy kto chce mógł przyłożyć do tego rękę. Będziemy Was informować kiedy co będzie malowane. Jeśli będziecie chcieli dołączyć – czekamy na was. Na stronie głównej jest kalendarz – tam będziemy wpisywać terminy i miejsca gdzie będą prowadzone prace.

Przedszlaki

Czy macie plany na majówkę?

Wiem, jeśli będzie padać  to klapa 🙁

Chyba nie do końca.  Maj jest zawsze piękny i trwa przecież 31 dni.

Mamy inną propozycję

– jeśli chcecie w maju pojeździć rowerem, to ruszcie w trasę. poszukajcie szlaków które są na terenie GMINY ZŁOTÓW i zróbcie sobie zdjęcie. Niech będzie to fotka oznaczenia szlaku, jeśli chcecie być na niej wy lub wasza ekipa – niech będzie i taka. Ważne jest żeby zdjęcie było z terenu GMINY ZŁOTÓW. Wskażcie miejsce gdzie je robiliście, może być oznaczone geotagiem.

Fotki wysyłajcie na adres piotr@korpus.com.pl  czekamy na nie do końca maja. Wtedy najlepsze opublikujemy, a może będzie jakaś nagroda 🙂

Wkrótce więcej szczegółów!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *