admin

23 maja 2021

Brak komentarzy

Witamy miasto Złotów

Jest i Złotów

Jako Złotowianie bardzo cieszymy się, że nasz projekt odnowienia szlaków będzie realizowany także na terenie miasta Złotowa. Tu mamy także dużo do zrobienia. 🙂

Jest jasne, że odnowienia tras to proces, wszystko żyje, pojawiają się nowe ulice, ktoś ścina drzewa, znaki płowieją. Ważne zatem żeby był ktoś, kto będzie o to dbał – mam nadzieję że będziemy to MY.

Będzie trochę trudniej, więcej zakrętów, znaków i szlaków. Przecież jednak chodzi o ciągłość. Warto mieć miejsce startu i wybór.

Wasze propozycje?

Jest jasne że może nie udać się zrobić całości na 100% w tym roku. Być może wyremontowane przebiegi szlaków okażą się nieoptymalne. Tak zakładamy poprawki w przyszłości. Bądźcie proszę dla nas wyrozumiali.

Skoro naprawiamy, odświeżamy to może są obszary na terenie miasta, gdzie widzicie fajny szlak na przykład pieszy, może MTB? Czekamy na wasze propozycje i sugestie. Od razu zaznaczam że nie obiecujemy realizacji w tym roku, ale przecież wiadomo że na pewno to zrobimy 🙂

Każdą opcję weźmiemy pod uwagę i postaramy się przeanalizować, uzgodnić no i oczywiście jeśli będzie to możliwe – zrealizować.

Pamiętajcie że nasz projekt na dzień dzisiejszy dotyczy 2 obszarów:

  • Gmina Złotów
  • Gmina Miasto Złotów

Taki urok projektów że realizuje się je na określonym terenie.

Fajnie wiedzieć kto do nas napisał, jeśli jednak nie chcesz ujawiać swoich danych użyj pseudonimu.
E-mail jest potrzebny jeśli chcielibyśmy się z Tobą skontaktować. Podaj taki do którego czasami zaglądasz 🙂

Jeśli jesteś z innych obszarów, a chciałbyś właśnie tam oznaczyć szlak - daj nam znać!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *